Play by Forum

Forum służy do prowadzenia rozgrywek PBF. Powstało w zamyśle grania w RPG tekstowe.

Nie jesteś zalogowany na forum.

#51 2017-03-15 20:41:13

Nie Czaha
Mistrz Gry
Dołączył: 2017-02-09
Liczba postów: 352
WindowsChrome 56.0.2924.87

Odp: [RPG - Archiwum (haha, śmieszne xd)] Prolog - Cisza Przed Burzą

Mateusz
Na pierwsze pytanie Greg otrzymał odpowiedź po dosyć długim czasie. Zupełnie jakby prawie nikt z części składowych Kolektywu nie miał dostępnych żadnych informacji o pierogach ruskich. W końcu swój okres świętości przeżywały prawie dwa i pół tysiąca lat temu.
- Nazwa "Pierogi Ruskie" nie pochodzi od nazwy kraju Rosja, tylko od Rusi Czerwonej, wschodniej części Galicji.

Zaraz po drugim pytaniu uruchomił się system omijania paradoksów i pozostałe pytania zostały zignorowane. Widać Archiwum miało już do czynienia z podobnymi próbami sabotażu

Wiktor
- I dobrze. Do piekła z tym facetem. My tu znaleźliśmy się przez przypadek. Naszemu statkowi zepsuł się napęd skokowy i wylądowaliśmy tutaj. Od początku czułem że próby skakania takimi dużymi statkami to zły pomysł. Już dawno byśmy się stąd wynieśli gdyby Archiwum nie słało na nas tych swoich żuków. Jeśli uda ci się zrobić porządek z tymi cwelami to z pewnością ci się odwdzięczymy. Jeśli tylko polecisz na Eriah, stolicę Federacji.

Hasimir był zaskoczony tym jak przyjemne jest towarzystwo Vica gdy siedzi cicho. Albo leży cicho.

- Masz to, może ci się przydać w twojej misji. - dodał sierżant wręczając szlachcicowi średniej wielkości okrągłą tarczę energetyczną.
- To standardowy model w Federacji, a lepiej to mieć gdy lata za tobą jeden z tych zasranych żuków


I collect my story
Under the fragmented skies
Traveling through my wasteland
Praying for the rain to come

Offline

#52 2017-03-15 20:49:20

Czarny Smok
Chwilowo Władca Wszechświata
Skąd: Wszechczas
Dołączył: 2017-02-05
Liczba postów: 638
Windows 7Firefox 51.0

Odp: [RPG - Archiwum (haha, śmieszne xd)] Prolog - Cisza Przed Burzą

- Dobrze. Pomogę Ci załatwić te żuki, ale pod warunkiem że potem mi się odwdzięczysz i pomożesz w poszukiwaniu Landona.
Jeśli Ayers się zgodził, Hasimir ruszył szukać tych żuków do przetrzebienia.


Lesser Evil - Mistrz Gry
War of Shadows - Hasimir
A Game Of Thrones - #1Stark #2Martell

Offline

#53 2017-03-15 20:50:03

OhMyGodcat
Pani Puszczalska
Skąd: Burdel
Dołączył: 2017-02-11
Liczba postów: 477
AndroidChrome 44.0.2403.133

Odp: [RPG - Archiwum (haha, śmieszne xd)] Prolog - Cisza Przed Burzą

Greg
"Hmm, jednak są na tyle mądrzy, żeby wprowadzić pewne zabezpieczenia. Ale nic nie jest idealne. A ja już wiem jak to wykorzystać...  [dblpt]madrala[dblpt] ." Greg zwrócił sie więc do Kolektywu "Ok. Mądry jesteś. Ale ciekawi mnie, jaki był rodowód rodziny Mieszka I, pierwszego księcia Polski, oraz rodowody wszystkich innych władców Polski. Poza tym, jakie były kategorie nagród Nobla, oraz wszyscy jej laureaci? Mógłbyś wyrecytować mi całą Bogurodzicę? Kim był Andrzej Duda i jakie były jego zasługi dla Polski i polskiego memizmu? Jakie były imiona i nazwiska wszystkich imigrantów przyjętych do Niemiec w 2016 roku ery ziemskiej? Wymień mi wszystkie ofiary walki pod Stalingradem. Oraz jakie były wszystkie epoki w sztuce ery ziemskiej, ich główni przedstawiciele i ich najbardziej i najmniej znane dzieła?"

Ostatnio edytowany przez OhMyGodcat (2017-03-15 20:59:43)


Bardzo głęboki cytat który pokazuje jakim to ja jestem filozofem i dużo wiem o życiu oraz ukazujący moje zdolności szukania informacji w google.

Offline

#54 2017-03-15 21:00:59

Nie Czaha
Mistrz Gry
Dołączył: 2017-02-09
Liczba postów: 352
WindowsChrome 56.0.2924.87

Odp: [RPG - Archiwum (haha, śmieszne xd)] Prolog - Cisza Przed Burzą

Wiktor
- Statek już oczyściliśmy z żuków. Naszym jedynym problemem jest archiwalne laboratorium, z którego leci ich więcej, falami. Tam powinien siedzieć Landon. Możliwe że dasz radę go podejść, zwykle jest zaabsorbowany swoimi badaniami.

Mateusz
Kolektyw postanowił wykorzystać swoją wielozadaniowość i zaczął zadania od tych które potrafił.
Na początku Greg usłyszał to:

Bogurodzica, dziewica, Bogiem sławiena Maryja!

Twego syna, Gospodzina, matko zwolena Maryja,

Zyszczy nam, spuści nam.

Kiryjelejzon.





Twego dziela krzciciela, Bożyce,

Usłysz głosy, napełń myśli człowiecze.

Słysz modlitwę, jąż nosimy,

A dać raczy, jegoż prosimy,

A na świecie zbożny pobyt,

Po żywocie rajski przebyt.

Kiryjelejzon.





Nas dla wstał z martwych Syn Boży,

Wierzyż w to człowiecze zbożny,

Iż przez trud Bog swoj lud odjął diablej strożej...

I tak dalej.
Następnie odezwał się pierwiastek ludzki Kolektywu, desperacko próbujący przedłużyć swoje życie.
- Na resztę pytań odpowiem ci jak wygrasz ze mną w moją grę. Zaczynamy. Podaj liczbę


I collect my story
Under the fragmented skies
Traveling through my wasteland
Praying for the rain to come

Offline

#55 2017-03-15 21:02:30

OhMyGodcat
Pani Puszczalska
Skąd: Burdel
Dołączył: 2017-02-11
Liczba postów: 477
AndroidChrome 44.0.2403.133

Odp: [RPG - Archiwum (haha, śmieszne xd)] Prolog - Cisza Przed Burzą

Greg
"Tak łatwo mnie nie podejdziesz ludzki pierwiastku! Najpierw powiedz mi na czym polega ta gra?"


Bardzo głęboki cytat który pokazuje jakim to ja jestem filozofem i dużo wiem o życiu oraz ukazujący moje zdolności szukania informacji w google.

Offline

#56 2017-03-15 21:08:19

Nie Czaha
Mistrz Gry
Dołączył: 2017-02-09
Liczba postów: 352
WindowsChrome 56.0.2924.87

Odp: [RPG - Archiwum (haha, śmieszne xd)] Prolog - Cisza Przed Burzą

Mateusz
- Liczba była dla niepoznaki. Żeby wytrącić cię z równowagi. Tak naprawdę zagramy w zagadki. Każdy może 3 razy źle odpowiedzieć. Zagadki zadajemy na zmianę. Ja zacznę:
"Co to jest - zielone 'pstryk' czerwone?"

W tle słychać recytację Bogurodzicy

Przydał nam zdrowia wiecznego,

Starostę skował pkielnego,

Śmierć podjął, wspominął człowieka pirwego.





Jenże trudy cirzpiał zawierne,

Jeszcze był nie prześpiał zaśmierne,

Aliż sam Bog z martwych wstał.


I collect my story
Under the fragmented skies
Traveling through my wasteland
Praying for the rain to come

Offline

#57 2017-03-15 21:08:40

Czarny Smok
Chwilowo Władca Wszechświata
Skąd: Wszechczas
Dołączył: 2017-02-05
Liczba postów: 638
Windows 7Firefox 51.0

Odp: [RPG - Archiwum (haha, śmieszne xd)] Prolog - Cisza Przed Burzą

- A może powiesz mi, jak tam, do jasnej kobiety lekkich obyczajów, dotrzeć?


Lesser Evil - Mistrz Gry
War of Shadows - Hasimir
A Game Of Thrones - #1Stark #2Martell

Offline

#58 2017-03-15 21:10:29

Nie Czaha
Mistrz Gry
Dołączył: 2017-02-09
Liczba postów: 352
WindowsChrome 56.0.2924.87

Odp: [RPG - Archiwum (haha, śmieszne xd)] Prolog - Cisza Przed Burzą

Wiktor
- Widziałeś te wszystkie wraki w oddali? Za nimi, na asteroidzie, jest baza Archiwum


I collect my story
Under the fragmented skies
Traveling through my wasteland
Praying for the rain to come

Offline

#59 2017-03-15 21:11:43

OhMyGodcat
Pani Puszczalska
Skąd: Burdel
Dołączył: 2017-02-11
Liczba postów: 477
AndroidChrome 44.0.2403.133

Odp: [RPG - Archiwum (haha, śmieszne xd)] Prolog - Cisza Przed Burzą

Greg
"Żaba w mikserze. Czyżby Kolektyw nie był taki wielki jak miał być? Spodziewałem się po nim czegoś więcej, niż żałosnych prób przedłużenia swojego istnienia. Przy okazji przypomnij mi, jak nazywały się żony Henryka VIII, króla Anglii? A, no tak, moja zagadka. Więc - jakiego koloru są moje majtki?"


Bardzo głęboki cytat który pokazuje jakim to ja jestem filozofem i dużo wiem o życiu oraz ukazujący moje zdolności szukania informacji w google.

Offline

#60 2017-03-15 21:16:24

Czarny Smok
Chwilowo Władca Wszechświata
Skąd: Wszechczas
Dołączył: 2017-02-05
Liczba postów: 638
Windows 7Firefox 51.0

Odp: [RPG - Archiwum (haha, śmieszne xd)] Prolog - Cisza Przed Burzą

Hasimir spojrzał na Vica.
- Dobra, to ja go tu zostawię.
Następnie wrócił na statek i ruszył w wskazanym kierunku.


Lesser Evil - Mistrz Gry
War of Shadows - Hasimir
A Game Of Thrones - #1Stark #2Martell

Offline

#61 2017-03-15 21:25:00

Nie Czaha
Mistrz Gry
Dołączył: 2017-02-09
Liczba postów: 352
WindowsChrome 56.0.2924.87

Odp: [RPG - Archiwum (haha, śmieszne xd)] Prolog - Cisza Przed Burzą

Mateusz
- Dobrze.

Kolektywowi nie udało się spenetrować umysłu Grega, więc musiał strzelać.
- Twoje majtki są szare.

Następnie zadał swoją zagadkę:
- Dwoje ludzi zagrało pięć partii szachów i każdy z nich wygrał trzy razy. Wyjaśnij to!

Bogurodzica przyśpiesza

Adamie, ty Boży kmieciu,

Ty siedzisz u Boga w wiecu,

Domieściż twe dzieci, gdzie krolują anjeli.


Tegoż nas domieściż, Jezu Chryste miły,

Bychom z Tobą byli,

Gdzież się nam radują szwe niebieskie siły.


Była radość, była miłość, było widzienie

Tworca anjelskie bez końca,

Tuć się nam zwidziało diable potępienie.


Ni śrzebrzem, ni złotem

Nas diabłu otkupił,

Swą mocą zastąpił.


I collect my story
Under the fragmented skies
Traveling through my wasteland
Praying for the rain to come

Offline

#62 2017-03-15 21:45:02

OhMyGodcat
Pani Puszczalska
Skąd: Burdel
Dołączył: 2017-02-11
Liczba postów: 477
WindowsFirefox 52.0

Odp: [RPG - Archiwum (haha, śmieszne xd)] Prolog - Cisza Przed Burzą

Greg
"Przykro mi, moje majtki są we wzór flagi brytyjskiej. A ona nie miała żadnego szarego koloru. Przykro mi, zjebałeś. Co do twojej zagadki - nie jest powiedziane, że rozegrali te partie między sobą. Każdy zagrał 5 partii i wygrali 3 z nich, ponieważ nie grali przeciwko sobie, a przeciwko innym osobom. Proste. Teraz czas na mnie. A więc tak. Jest zamek na drzwiach. Składa się z 15 guzików w kształcie kwadratów, w numerach od 1 do 15. Są one ułożone tak:
1  2  3
4  5  6
7  8  9
10 11 12
13 14 15
Żeby je otworzyć, musisz oczywiście wcisnąć odpowiednie guziki. Ale które? Jedyna wskazówka, jaką masz, to zdanie: "Open with a two, but leave the four". Powiem jeszcze, że wciśnięcie po prostu guzików 2 i 4 nie działa. A więc, które guziki musisz wcisnąć?"


Bardzo głęboki cytat który pokazuje jakim to ja jestem filozofem i dużo wiem o życiu oraz ukazujący moje zdolności szukania informacji w google.

Offline

#63 2017-03-16 16:25:28

Nie Czaha
Mistrz Gry
Dołączył: 2017-02-09
Liczba postów: 352
WindowsChrome 56.0.2924.87

Odp: [RPG - Archiwum (haha, śmieszne xd)] Prolog - Cisza Przed Burzą

Wiktor
Hasimir spróbował wystartować statek samemu, ale bez żadnego sukcesu. Za drugą próbą mocno otarł (w sumie to raczej wjebał) się w inną część wraku krążownika. Statek wytrzymał uderzenie, ale uszkodził się jego moduł maskujący.
Szlachcic widocznie potrzebował chwili urlopu na jakiejś tropikalnej planecie. Przez ten cały stres zapomniał, że nie umie sterować statkami kosmicznymi.
Ciągle nie wystartował, a myśliwiec nie miał autopilota. Żeby wrócić po Vica Hasimir musiał odbyć dosyć długi spacer w przestrzeni kosmicznej

Mateusz
- Przepraszam, ale biały jest odcieniem szarości. A ten kolor o ile mi się wydaje jest częścią tego wzoru. A rozwiązaniem twojej zagadki są numery: 1 2 3 6 7 8 9 10 13 14 15, formujące kształt cyfry 2. 4 klawisze pozostają niewciśnięte - "leave the four"

Tak czy inaczej, tu jest moja zagadka:

"Na stacji kosmicznej jest 5 domów w rzędzie. Każdy ma inny kolor. W każdym mieszka inna osoba. Każdy z nich preferuje inne drinki, lata innym statkiem kosmicznym i ma inne zwierzę. Wiesz że:
W pierwszym domu (od lewej, z perspektywy stojącego naprzeciwko wejść) mieszka antropomorf
Absolutysta mieszka w czerwonym domu.
Zielony dom znajduje się bezpośrednio po lewej stronie domu białego.
Obcy pija czysty etanol.
Właściciel skutera kosmicznego mieszka obok kociarza.
Mieszkaniec żółtego domu lata statkiem talerzowym.
Republikanin ma luksusowego Solar Cruisera.
Mieszkaniec środkowego domu pija kawę.
Właściciel skutera ma sąsiada, który pija żinsto nikem.
Amator bombowca Typhoon X7 hoduje ptaki.
Mieszkaniec Federacji hoduje psy.
Antropomorf mieszka obok niebieskiego domu.
Hodowca draikhi mieszka obok żółtego domu.
Właściciel Fregaty Transportowej Klasy 5 pędzi (i pije) bimber.
W zielonym domu pija się wino.

Kto hoduje rybki?"

Wybrzmiewają ostatnie zwrotki Bogurodzicy:

Ciebie dla, człowiecze, dał Bog przekłoć sobie

Ręce, nodze obie.

Kry święta szła z boka na zbawienie tobie.


Wierzyż w to, człowiecze, iż Jezu Kryst prawy,

Cirzpiał za nas rany,

Swą świętą krew przelał za nas, krześcijany.


O duszy o grzeszne sam Bog pieczą ima,

Diabłu ją otyma,

Gdzie to sam kroluje, k sobie ją przyima.


Maryja dziewice, prośmy synka twego

Króla niebieskiego,

Aza nas uchowa ote wszego złego.


Amen...

... tako Bog Daj,

Bychom szli szwyćcy w raj.


I collect my story
Under the fragmented skies
Traveling through my wasteland
Praying for the rain to come

Offline

#64 2017-03-16 17:15:43

WojtazZzZ
Gracz
Dołączył: 2017-03-04
Liczba postów: 48
WindowsOpera 43.0.2442.1144

Odp: [RPG - Archiwum (haha, śmieszne xd)] Prolog - Cisza Przed Burzą

6669666 (po dłuuuuuuuuuugim namysle  [dblpt]D ):
- No dobra, spróbujmy Twojego planu. Chociaż w sumie... to chyba mam jeszcze lepszy! - oczy 6669666 zaświeciły się. Był z siebie dumny, że pomimo, iż był debilem i nie zdał 5 klasy podstawówki wpadł na taki błyskotliwy pomysł. - Okryjemy cię jakimiś ubraniami, a ja włożę strój strażnika i będę Cię niósł. Jeśli ktoś z nas spotka powiem, iż yo llevo muerto antropomorfo i że wyrzucę oraz spalę Twoje ciało za obozem. Jak już uciekniemy, wtedy wskażesz drogę do kryjówki. Świetne co? - powiedział z dumą.

Ostatnio edytowany przez WojtazZzZ (2017-03-16 17:16:08)

Offline

#65 2017-03-16 17:24:23

Czarny Smok
Chwilowo Władca Wszechświata
Skąd: Wszechczas
Dołączył: 2017-02-05
Liczba postów: 638
AndroidChrome 38.0.2125.102

Odp: [RPG - Archiwum (haha, śmieszne xd)] Prolog - Cisza Przed Burzą

Hasimir, nie mając wielkiego wyboru, założył skafander kosmiczny i ruszył w przestrzeń kosmiczną.


Lesser Evil - Mistrz Gry
War of Shadows - Hasimir
A Game Of Thrones - #1Stark #2Martell

Offline

#66 2017-03-16 17:41:55

OhMyGodcat
Pani Puszczalska
Skąd: Burdel
Dołączył: 2017-02-11
Liczba postów: 477
WindowsFirefox 52.0

Odp: [RPG - Archiwum (haha, śmieszne xd)] Prolog - Cisza Przed Burzą

Greg
"Serio? Łamigłówka Einsteina? Czyli rozumiem, że z zagadkami przechodzimy na poziom podstawowy? Rybki hoduje Republikanin. Co do majtek - szary a biały to duża różnica. Zresztą, szary a flaga brytyjska to jeszcze większa różnica. Więc nie, nie masz racji. A teraz czas na moją zagadkę dla ciebie. Tym razem łatwa, bo widzę, że mi też takie dajesz.

Jesteś w domu. Chcesz rozpalić w kominku, żeby nagrzać sobie dom. Potrzebujesz też podgrzać wodę, rozpalając w piecu (ten ogrzewa tylko wodę nie wiedzieć czemu). Oraz musisz zapalić świeczkę, żeby poczytać sobie książkę. W domu, niestety, pozostała ci jedynie jedna zapałka. Pytanie brzmi - co zapalisz najpierw?"


Bardzo głęboki cytat który pokazuje jakim to ja jestem filozofem i dużo wiem o życiu oraz ukazujący moje zdolności szukania informacji w google.

Offline

#67 2017-03-16 18:56:04

Nie Czaha
Mistrz Gry
Dołączył: 2017-02-09
Liczba postów: 352
WindowsChrome 56.0.2924.87

Odp: [RPG - Archiwum (haha, śmieszne xd)] Prolog - Cisza Przed Burzą

Janek
- No w sumie ok, o ile dasz radę mnie podnieść. A na to nie wygląda.

I faktycznie mu się nie udało. Dziewczyna była dosyć lekka, ale 6669666 nie ćwiczył mięśni od dawna.

- Wiesz co, może jednak nie powinnam była cię brać ze sobą...

Spróbowali pierwotnego planu. Założyli mundury i wyszli z bazy. Zaraz przy wyjściu z budynku spotkali strażnika na warcie. Tak jak każdy przyzwoity strażnik na warcie był on pogrążony w głębokim śnie. Bez żadnych problemów dotarli do muru z drutem kolczastym. Po niewielkich zniszczeniach w ścianie dałoby się wspiąć.
- Przechodzimy tu, czy szukamy łatwiejszego przejścia? - spytała dziewczyna zerkając z niepokojem na zwoje drutu kolczastego

Wiktor
Na całe szczęście skafander Hasimira nie był uszkodzony. Ale przechodzenie dobrych paruset metrów bez grawitacji napawiało go złymi preczuciami.

I miał rację. Gdy był mniej więcej w jednej trzeciej drogi zobaczył zbliżające się dwa skrzydlate roboty. Leciały na silnikach i żuczych skrzydłach. Hasimir nie mógł im się dokładnie przyjrzeć z powodu małej ilości światła. Jedyne co zobaczył to to, że miały do brzuchów doczepioną broń - jeden miniguna, a drugi coś, co wyglądało jak działo elektromagnetyczne. I to że one zobaczyły jego.

Fenring przypomniał sobie pewne słowa. Nie mógł skojarzyć ich z niczym konkretnym. Brzmiały:
"W kosmosie nikt nie usłyszy twojego krzyku"

Mateusz
- Dobrze. Jesteś wyjątkowo niegłupim człowiekiem. Widocznie mogę zadawać ci trudniejsze zagadki.
- Najpierw rozpalę ogień w twoim sercu!
- Zamknij się IDIOTO!
- Odpowiedź jest następująca - Najpierw zapalisz zapałkę.

Widocznie Kolektyw zaczął tracić integralność. Plan Grega zaczął wychodzić.

- Dobrze, teraz nowa zagadka:
"Pewien człowiek mieszka na ostatnim piętrze bardzo wysokiego budynku. Każdego dnia idąc do pracy jedzie windą aż na parter, jednak wracając z pracy wyjeżdża windą tylko do połowy wysokości, a dalej idzie po schodach. Chyba, że jest zła pogoda - wtedy wyjeżdża windą na samą górę! Dlaczego?"

Zamiast Bogurodzicy ktoś włączył progresywny death metal (https://www.youtube.com/watch?v=2-DVhzFGXjE)


I collect my story
Under the fragmented skies
Traveling through my wasteland
Praying for the rain to come

Offline

#68 2017-03-16 19:05:41

OhMyGodcat
Pani Puszczalska
Skąd: Burdel
Dołączył: 2017-02-11
Liczba postów: 477
WindowsFirefox 52.0

Odp: [RPG - Archiwum (haha, śmieszne xd)] Prolog - Cisza Przed Burzą

Greg
"Uuu, wreszcie zmiana klimatu trzeciorzędny złomie z odzysku. Odpowiedź dobra. Aż wyjątkowa jak na kogoś, kto ma problemy z przypomnieniem sobie kim był Mieszko I. Spodziewałem się jednak, że z trudnością pójdziesz do góry, a nie w dół. Żałosne. Odpowiedź brzmi tak - jest niski. Na tyle niski, że nie jest w stanie dosięgnąć ręką wyższych guzików. Chyba, że użyje parasolki, żeby sięgnąć tych najwyższych. A bierze ją tylko wtedy, gdy jest brzydka pogoda, bo kto oprócz ciebie brałby parasol w ładną pogodę? Teraz czas na mnie. Mam nadzieję, że twoje obwody i pamięć operacyjna to wytrzyma Kolektywku.

Jest sobie zegar ścienny, ze wskazówkami. Jak działa zegar, mam nadzieję, wiesz? Pytanie brzmi - o której godzinie kąt, licząc od wskazówki godzinowej do wskazówki minutowej, będzie największy? Pomijamy sekundy, obchodzą nas tylko pełne minuty. I jeszcze jedno - ten kąt nie może zawierać 12 na zegarze (tej liczby na samej górze). Oraz, w tej godzinie muszą być trzy takie same cyfry pod rząd, jak np. 3:33 czy 10:00. Skumałeś, czy może wytłumaczyć jeszcze raz?"


Bardzo głęboki cytat który pokazuje jakim to ja jestem filozofem i dużo wiem o życiu oraz ukazujący moje zdolności szukania informacji w google.

Offline

#69 2017-03-16 21:19:35

Czarny Smok
Chwilowo Władca Wszechświata
Skąd: Wszechczas
Dołączył: 2017-02-05
Liczba postów: 638
WindowsChrome 51.0.2704.79

Odp: [RPG - Archiwum (haha, śmieszne xd)] Prolog - Cisza Przed Burzą

Hasimir nie miał zamiaru spokojnie czekać na to, aż roboty go zabiją. Nie widział też za bardzo szansy ucieczki. Postanowił zrobić tak: odbił się od statku, celując w stronę robota z działem elektromagnetycznym i starał się pochwycić tą właśnie broń. Osiągnięcie szybkiej prędkości przy wybiciu powinno znacznie utrudnić trafienie go z miniguna.


Lesser Evil - Mistrz Gry
War of Shadows - Hasimir
A Game Of Thrones - #1Stark #2Martell

Offline

#70 2017-03-16 23:34:08

WojtazZzZ
Gracz
Dołączył: 2017-03-04
Liczba postów: 48
WindowsOpera 43.0.2442.1144

Odp: [RPG - Archiwum (haha, śmieszne xd)] Prolog - Cisza Przed Burzą

- Hmm, znając moje szczęście prawdopodobnie nadzieję się na kolce i umrę, ale czemu nie - powiedzieł 6669666. - Lubię takie życie na krawędzi i w ogóle. Chociaż mniejsza o mnie, martwię się żebyś Ty nic sobie nie zrobiła . "Moje życie nic nie warte, viva l'arte"!. Swoją drogą skąd ja znam ten cytat, przecież nigdy nie uważałem w szkole na polskim? Dobra nieważne, ale w każdym razie mam pomysł: idźmy wzdłuż tej ściany. Jeśli przez 5 min nie znajdziemy lepszego przejścia wracamy tutaj i próbujemy wydostać się tędy., przy czym ja będę wspinał się pierwszy i zbadam (boleśnie lub nie) jak przeskoczyć drut, aby zmniejszyć ryzyko ewentualnego nadziania się. Co Ty na to?

Offline

#71 2017-03-17 10:16:16

Nie Czaha
Mistrz Gry
Dołączył: 2017-02-09
Liczba postów: 352
WindowsChrome 56.0.2924.87

Odp: [RPG - Archiwum (haha, śmieszne xd)] Prolog - Cisza Przed Burzą

Mateusz
- STOP! Koniec zagadek. Jestem gotowy odpowiedzieć na twoje pytania - odpowiedział z dumą Kolektyw.
- Zacznę od ofiar walk pod Stalingradem:
Hans Muller, Ivan Ivano...
- Hej mały! Ale dziś powalająco wyglądasz
- Idę się zabić
- Pan Kowalski zarabia 3000 kredytów netto miesięcznie. Pracuje na tej samej planecie gdzie mieszka...
- Dlaczego żyjemy? Jaki jest nasz sens?
- Kto kurwa tych wszystkich debili wypuścił!?
- Ki'thran oorba n'erta

Kolektyw nie był wydajnym komputerem. Jego celem było tylko sprawdzenie czy coś takiego ma prawo działać. I widocznie nie miało

Nikt wciąż nie wyłączył metalu

Wiktor
Hasimir odepchnął się od krążownika i uderzył z barku w robota z działem elektromagnetycznym. Było to dosyć nieprzyjemne uczucie. Poczuł mocny ból w ramieniu i zobaczył pękający bąbel trucizny na brzuchu żuka. Na szczęście skafander go ochronił przed trucizną. Plan zadziałał. Fenring szybkim szarpnięciem po prostu wyrwał broń z korpusu zdezorientowanego robota. Był w dużo lepszej sytuacji. Wprawdzie dryfował teraz w przestrzeni kosmicznej, ale miał broń. Salwa z miniguna ominęła go kompletnie. Nie wyglądało na to żeby więcej żuków miało przylecieć

Chleb
6669666 i dziewczyna szli obok muru przez 5 minut i nic nie znaleźli oprócz kilku patrolujących strażników. Żaden ich nie zauważył, pomogły im w tym okoliczne rowy. Wrócili do poprzedniego miejsca i antropomorf zaczął się wspinać

Udało mu się przejść, jedynie rozdarł sobie rękę zahaczając o drut. Nic poważnego ale piekło i rana lekko krwawiła. Na dole zeskoczył w miękką kałużę błota. I tak był cały nim uwalany.
Dziewczynie udało się przejść bez większych problemów.

Szli przez las w stronę kryjówki. Z nieba zaczął lać się zimny, nieprzyjemny deszcz. Niestety zapach krwi z rany 6669666 zwabił coś jeszcze mniej przyjemnego. Usłyszeli szelest pobliskich krzaków


I collect my story
Under the fragmented skies
Traveling through my wasteland
Praying for the rain to come

Offline

#72 2017-03-17 10:27:52

OhMyGodcat
Pani Puszczalska
Skąd: Burdel
Dołączył: 2017-02-11
Liczba postów: 477
AndroidChrome 44.0.2403.133

Odp: [RPG - Archiwum (haha, śmieszne xd)] Prolog - Cisza Przed Burzą

Greg
Greg się cieszył. A to było bardzo wyjątkowe. Uwielbiał wymierzać sprawiedliwość. Za swój osobisty cel uznał wywołanie BSOD w Kolektywie, i był śmiertelnie zdeterminowany, żeby to zrobić. "Wow, brawo puszko! Nie sądziłem, że ci się uda biorąc pod uwagę to, że nawet komputery w przeciętnej sali informatycznej są wydajniejsze niż ty. Jednak nie jesteś aż tak głupi jak Maria Antonina czy plan Napoleona najazdu na Rosję. Ale była umowa. Rozwiązuj zagadkę, ty i wszystkie twoje osobowości. I przy okazji ciekawi mnie, jakie były imiona wszystkich żywych mieszkańców Chin 12 marca roku 2013 EZ o godzinie 12:37 czasu lokalnego? Oraz cała historia używania wełny w ubraniach. Chyba nie jest to dla ciebie zbyt wymagające, maszyno?"

Ostatnio edytowany przez OhMyGodcat (2017-03-17 10:36:10)


Bardzo głęboki cytat który pokazuje jakim to ja jestem filozofem i dużo wiem o życiu oraz ukazujący moje zdolności szukania informacji w google.

Offline

#73 2017-03-17 11:50:54

Czarny Smok
Chwilowo Władca Wszechświata
Skąd: Wszechczas
Dołączył: 2017-02-05
Liczba postów: 638
AndroidChrome 38.0.2125.102

Odp: [RPG - Archiwum (haha, śmieszne xd)] Prolog - Cisza Przed Burzą

Hasimir wystrzelił z działka elektro-magnetycznego w stronę robota z minigunem.


Lesser Evil - Mistrz Gry
War of Shadows - Hasimir
A Game Of Thrones - #1Stark #2Martell

Offline

#74 2017-03-17 16:54:48

Nie Czaha
Mistrz Gry
Dołączył: 2017-02-09
Liczba postów: 352
WindowsChrome 56.0.2924.87

Odp: [RPG - Archiwum (haha, śmieszne xd)] Prolog - Cisza Przed Burzą

Mateusz
- Jak mogłeś mnie tak znieważyć! Bluźnierca! Ten dzień będzie twoim ostatnim! Wyzywam cię na pojedynek!
- ZAMKNIJ DZIÓB PIERDOŁO JEBANA!
- Dimitrij Iwanowicz, Adolf Reuter, Hans Schwinghammer...
- SYSTEM ERROR! SHUTTING DOWN IN 10...
- 9
- 8
- Co kurwa!?
- 7
- Koniec jest bliski!
- 6
- 5
- 4
- I dobrze. Nasze życie się skończy...
- 3
- 2
- 1

Greg otworzył oczy i zobaczył strugę światła sączącą się przez szparę w komorze łącznikowej. Czuł powiew powietrza z wentylatora, wszystkie nerwy swojego ciała, a przede wszystkim stary dobry ból istnienia. Komora była ciasna i ledwie mógł ruszyć rękoma. Wyglądało jednak na to, że da radę ją otworzyć

Wiktor
Hasimir wymierzył swój strzał, ale przez odrzut działa szarpnął bronią do góry i naelektryzowany pocisk poleciał w bezkres próżni.
"Przynajmniej nie w mój statek" - pomyślał - "Wtedy byłoby przesrane..."

W tym czasie robot z urwaną bronią z powodu dezorientacji i uszkodzeń systemowych podleciał do drugiego żuka i zaczął wgryzać się mu w jego odpowiednik głowy

Hasimir, pchany odrzutem, dryfował coraz dalej od krążownika


I collect my story
Under the fragmented skies
Traveling through my wasteland
Praying for the rain to come

Offline

#75 2017-03-17 16:57:29

OhMyGodcat
Pani Puszczalska
Skąd: Burdel
Dołączył: 2017-02-11
Liczba postów: 477
WindowsFirefox 52.0

Odp: [RPG - Archiwum (haha, śmieszne xd)] Prolog - Cisza Przed Burzą

Greg
"Hah. Żałosne. Myślałem, że to będzie trudniejsze. Pieprzeni wariaci. Okej, moja torba? Jest. Świetnie. Czas wyjść i zobaczyć, czy chce mi się dokonywać zemsty. Co za różnica, skoro i tak kiedyś umrą." Greg zaczął powoli otwierać komorę, rozpoznając jednocześnie sytuację czekającą na niego po wyjściu z komory.


Bardzo głęboki cytat który pokazuje jakim to ja jestem filozofem i dużo wiem o życiu oraz ukazujący moje zdolności szukania informacji w google.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
luckyspeak - rzeczpospolita - testyyy - gangialtdorfu - seriesmta