Play by Forum

Forum służy do prowadzenia rozgrywek PBF. Powstało w zamyśle grania w RPG tekstowe.

Nie jesteś zalogowany na forum.

#101 2017-10-20 13:22:45

OhMyGodcat
Pani Puszczalska
Skąd: Burdel
Dołączył: 2017-02-11
Liczba postów: 477
AndroidChrome 51.0.2704.106

Odp: [RPG] Rozdział I - Północny Front

Greg
Moje życie to pieprzony film akcji...
Greg dobiegł do urządzenia i począł wyłączać ładunek. Pół minuty to nie było wiele czasu. Z drugiej strony, konieczność załatania jelita cienkiego po wybuchu bomby w 5 minut też nie była miła ale jakoś się udało. Użył też do tego pomocy Verity (jeżeli była potrzebna). Rozmową ze "wsparciem" miał zamiar zająć się później.
Jarred
Kurna czemu na to nie wpadłem tylko MG musiał to wymyśleć :€
Jarred postanowił zobaczyć co jest napisane o Rinthii. Skupił się jednak na powodach dla których miałaby być tam wysłana misja załogowa. Raczej nie przez niesamowitą faunę i florę czy bogactwo minerałów.

Ostatnio edytowany przez OhMyGodcat (2017-10-20 13:49:36)


Bardzo głęboki cytat który pokazuje jakim to ja jestem filozofem i dużo wiem o życiu oraz ukazujący moje zdolności szukania informacji w google.

Offline

#102 2017-10-21 18:05:53

shadoa
Gracz
Dołączył: 2017-04-11
Liczba postów: 95
WindowsChrome 52.0.2743.116

Odp: [RPG] Rozdział I - Północny Front

Stary odpis zrobiony na telefonie w jakimś zadupiu na litwie
Eni zaatakował putystę nożami, tak, aby zmusić zabójcę do parkowania i kopnął go czubkiem buta w łydkę
Nowy odpis
Eni zaatakował ukrytym ostrzem w kierunku prawej ręki, i ciągle trzymając nóż uderzył z prostego w szczękę skrytobójcy


Polecam lekturę "upadającego imperium". Dla leniwych nawet mam link
http://www.staszic-2000-f-rpg.mojeforum … .php?id=16

Offline

#103 2017-10-22 10:51:19

Nie Czaha
Mistrz Gry
Dołączył: 2017-02-09
Liczba postów: 352
WindowsChrome 61.0.3163.100

Odp: [RPG] Rozdział I - Północny Front

Urządzenie się zawiesiło i Greg nie zdążył wyłączyć bomby. Wszyscy umarli.
Rozbrojenie bomby za pomocą interfejsu odblokowanego już urządzenia było śmiesznie proste. Nie zajęło mu to nawet dziesięciu sekund. Miał za to przed sobą jedną przeszkodę. Musiał wyjść z dna złomowiska.

Sergiej Łomonosow dolatuje do mety! Zwycięża wyścig! Już trzeci raz z rzędu zajmuje miejsce na podium! Zaraz za nim do celu dociera Alice Carter – młoda zawodniczka z potencjałem. Trzecie miejsce wypracował sobie Herk Valpa...


Jarred wziął czytnik i siadł na fotelu w kąciku czytelniczym.

Rinthia

Rinthia jest stosunkowo niewielką (0.87 masy Ziemii) skalistą planetą. Jest w swoim układzie jedynym ciałem o jakimkolwiek znaczeniu dla Wspólnot.

Średnia temperatura powietrza przy powierzchni - 12 stopni Celcjusza, odpowiedni skłąd atmosfery (patrz Rinthia.Atmosfera.Skład_Chemiczny), bogactwo mineralne oraz obecność wody w stanie ciekłym czyniłyby z Rinthii idealną planete do kolonizacji. Jedyną rzeczą powstrzymującą kolonizatorów są nieregularne pulsy energii termicznej dochodzące z punktu pod powierzchnią (patrz Rinthia.Anomalie).

Faktycznie, nie interesowały go następujące opisy fauny i flory, więc przeszedł od razu do sekcji o anomaliach.

Anomalie

Punkt zwany Epicentrum (52°13′56″N, 21°00′30″E, ok. 230m pod powierzchnią) wysyła w nieregularnych odstępach czasu olbrzymie fale termiczne. Najmniejsze nie dochodzą nawet do powierzchni planety, ale średnio jeden puls obejmuje jej 80%. Odnotowano jedynie 3 pulsy wykraczające poza atmosferę. Ilość energii zawarta w falach jest niemożliwa do wytworzenia na ciele tego typu


Xo, widząc, że Eni radzi sobie w walce, zaczął przeszukiwać pilota i okolice ciała.

Szpieg ciął ukrytym ostrzem, raniąc skrytobójcę w przedramię. Ten niestety postanowił nie upuszczać broni. W tym wypadku Eni, nie puszczając noża, uderzył prostym ciosem w jego głowę. Nie trafił. Puryta uchylił się i ranił Eniego w pierś.


I collect my story
Under the fragmented skies
Traveling through my wasteland
Praying for the rain to come

Offline

#104 2017-10-22 12:53:56

shadoa
Gracz
Dołączył: 2017-04-11
Liczba postów: 95
WindowsChrome 52.0.2743.116

Odp: [RPG] Rozdział I - Północny Front

Aaauuhhhhhhh - stęknął w myślach
Eni był przyzwyczajony do bólu. Skrzywił się, ale nie porzucił koncentracji. Utrzymał ciszę, tak ważną w jego pracy.
Jak teraz nie wyjdzie ogłuszenie...
Zasymulował ponowną próbę kopnięcia w łydkę (jakby niezauwarzył, to kopnie) , aby ponownie ciąć prawą rękę skrytobójcy, i uderzyć go w szczękę
To cię zabije, gnoju....


Polecam lekturę "upadającego imperium". Dla leniwych nawet mam link
http://www.staszic-2000-f-rpg.mojeforum … .php?id=16

Offline

#105 2017-10-22 13:20:03

OhMyGodcat
Pani Puszczalska
Skąd: Burdel
Dołączył: 2017-02-11
Liczba postów: 477
WindowsFirefox 56.0

Odp: [RPG] Rozdział I - Północny Front

Greg
Greg zwrócił się do jego "wsparcia":
- Dobrze że przyszliście, szkoda tylko że trochę za późno. Przydałaby mi się jednak pomoc przy wyjściu z tego wielkiego dołu.
Jarred
Mhm... aha... pewnie o to chodzi. Tylko jak do cholery Neil Butterworth jest w stanie tam przeżyć? Zresztą, nieważne. Ważne że będę musiał go zabić.
Jarred poszukał jeszcze w bibliotece informacji o jego obecnym pracodawcy i o przekaźniku który będzie musiał zniszczyć.


Bardzo głęboki cytat który pokazuje jakim to ja jestem filozofem i dużo wiem o życiu oraz ukazujący moje zdolności szukania informacji w google.

Offline

#106 2018-02-24 17:32:46

Nie Czaha
Mistrz Gry
Dołączył: 2017-02-09
Liczba postów: 352
WindowsChrome 64.0.3282.167

Odp: [RPG] Rozdział I - Północny Front

Gregory

- Chwyć się dźwigu i nie puszczaj! – Krzyknął z góry Abrams. Kątem oka Greg zobaczył dwójkę ochroniarzy wchodzących do obskurnego budynku-sterowni. Westchnął zrezygnowany i pomyślał:
Ciekawe co teraz pójdzie nie tak...

Chwycił się kurczowo zwisającego z resztek platformy łańcucha. Poczuł szarpnięcie, gdy dźwig podniósł go do góry. Spojrzał w dół na rozszarpane ciało niedoszłego sabotażysty. Ręce i nogi bezwładnie i groteskowo zwisały w dół. Hełm skafandra zsunął się i dołączył do wiekowych stert złomu. Twarz nieboszczyka była sina, a oczy zamglone i wybałuszone. Sączące się z dziury w piersi strugi krwi gładko spływały po hydrofobowym materiale.

- I po co ci to było? – Medyk mruknął w stronę zwłok. Zastrzyk adrenaliny zaczął go opuszczać, a jego miejsce zajęło wycieńczenie i stary dobry Weltschmerz. Trzymające łańcuch dłonie zaczęły go niemiłosiernie piec, mimo ochronnego skafandra. Zebrał całą siłę woli, żeby nie puścić łańcucha i po prostu nie umrzeć. Dźwig opuścił Grega obok schodów do sterowni. Medyk leżał na blaszanej podłodze, oddychał głęboko i dał się wziąć w objęcia bólowi istnienia.

Obok, na drugim stopniu zardzewiałych schodów, siadł Abrams. W ręku trzymał włócznio-działo drugiego buntownika.
- Nigdy nie próbuj negocjować z Wadem… - Westchnął i spojrzał na Grega – Żyjesz jakoś? I co się tu właściwie działo? Poza tym, że ktoś chciał wysadzić wszystko w powietrze. – Dodał szybko.


Jarred

Jarred domyślił się, że informacji o Xo Jaynie będzie musiał szukać w dziale metryczek personalnych. Była to wydzielona w gmachu biblioteki prostokątna sala pełna regałów z informacjami o osobach, które się czymkolwiek zasłużyły. Niekoniecznie czymś dobrym.
Metryczka Xo była dość uboga, ale musiała mu wystarczyć.

Nazwisko: Jayn
Imię: Jonathan
Pseudonim: Xo
Numer Identyfikacyjny: YLK-GM-2430-08-128391
Zasługi i Występki: Udział w niewielkich spiskach republikańskich, przemyt, handel bronią
Miejsce Przebywania: Zwolniony z wyroku za kaucją (2454), brak namierzania
Poszukiwany: Nie

Obok znajdowało się zdjęcie mężczyzny o czarnych włosach do ramion i lista znaków szczególnych.
Potem wrócił na główną halę szukać informacji o przekaźniku. Znalazł je w pliku danych o Niav:

Przekaźnik

Przekaźnik na Niav powstał w pierwszej fazie kolonizacji Północnych Rubieży (infrastruktura jest datowana na 1897 EG). Stanowi łącze między Sektorem Niav-Valnr-Eriah a Sektorem Gliese w Układach Wewnętrznych. Po przejęciu planety przez Archiwum przestarzałe systemy zostały wymienione na zmodernizowane wersje.

Dane Techniczne


ŚCIŚLE TAJNE


Eni

Eni kopnął w stronę lewej nogi Purysty, ale ten ubiegł go o krok. Skrytobójca odsunął się zgrabnie i zamachnął do cięcia. W tym czasie szpiegowi udało się znienacka ciąć ukrytym ostrzem. Metal przeciął szatę i głęboko zranił przedramię napastnika. Sztylet z brzękiem spadł na podłogę. Eni chciał skorzystać ze straty równowagi przeciwnika i wymierzył potężny cios w szczękę. Bezskutecznie. Purysta uchylił się i pchnął ostrzem. Eni w ostatniej chwili odskoczył i z impetem uderzył skrytobójcę w twarz kolanem. Purysta zwalił się na ziemię z wysokim jękiem. Leżał nieprzytomny.


Notka od MG: War of Shadows jest projektem pobocznym, a napisanie odpisu odpowiedniej jakości zajmuje dużo czasu. Z tego powodu uprzedzam że nie należy oczekiwać ode mnie regularności, przynajmniej dopóki nie skończę prowadzić AoCa


I collect my story
Under the fragmented skies
Traveling through my wasteland
Praying for the rain to come

Offline

#107 2018-02-26 11:00:54

OhMyGodcat
Pani Puszczalska
Skąd: Burdel
Dołączył: 2017-02-11
Liczba postów: 477
AndroidChrome 56.0.2924.87

Odp: [RPG] Rozdział I - Północny Front

G
Gregory streścił Abramsowi wszystko co się działo. Wspomniał też o fakcie że buntownikom zależało na dostaniu się na drugą stronę, co sugeruje, że jest tam coś ciekawego.
- Jakie negocjacje z Wadem?
J
Jarred jak na razie nie miał pomysłu co więcej mógłby znaleźć w bibliotece, postanowił więc poszukać swojego znajomego znad fontanny.


Bardzo głęboki cytat który pokazuje jakim to ja jestem filozofem i dużo wiem o życiu oraz ukazujący moje zdolności szukania informacji w google.

Offline

#108 2018-03-02 20:28:43

R hlorr
Mistrz Gry
Dołączył: 2017-09-18
Liczba postów: 11
Windows 7Chrome 64.0.3282.186

Odp: [RPG] Rozdział I - Północny Front

- Skoro jesteś ścigany - odpowiedział z lekką irytacją Kanan - to może zabierzemy się stąd i uzgodnimy to w bezpiecznym miejscu. I tak nie opłaca mi się nigdzie uciekać a chyba widzisz że chcę współpracować. Jakbym nie chciał to już dawno byłoby wielkie bum. Połowa łupu... eee, niech będzie. To lecimy?


Tymczasowy MG

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
capitol-wrestling-federation - mosina - leagueoflegendspoland - gangialtdorfu - testyyy