Play by Forum

Forum służy do prowadzenia rozgrywek PBF. Powstało w zamyśle grania w RPG tekstowe.

Nie jesteś zalogowany na forum.

#101 2017-02-28 16:09:39

Czarny Smok
Chwilowo Władca Wszechświata
Skąd: Wszechczas
Dołączył: 2017-02-05
Liczba postów: 638
AndroidChrome 38.0.2125.102

Odp: [Archiwum] Prolog - the Last Bastion (tLB)

Mateusz
- Jedzie Traktem Nadbrzeżnym.
Czacha
Wilk sprawdził, że na polanie nicim nie grozi. Wyjątkiem był strumyk, którego pies nie chciał ruszać. Wyprawa zrobiła krótki postój i ruszyła dalej. Niedługo dotarli do śladów pobojowiska. Krasnolud je obejrzał.
- Ktoś tu był 10 minut temu. Gdybyśmy się nie zatrzymali, spotkalibyśmy ich.
Ruszyli w dalszą drogę. Po połowie godziny dotarli do małego ołtarzyka. Stał przed nim pełnej postury człowiek. Za nim stały dwie misy - jedna była pełna brudnej, mętnej substancji a druga złocistego nektaru.
- Obie misy są zaklęte, aby płyny w nich wyglądały inaczej niż zazwyczaj. Jedna jest pełna krystalicznej wody, druga silnej trucizny. Przepuszczę was, gdy którykolwiek z was opróżni jedną z nich.


Lesser Evil - Mistrz Gry
War of Shadows - Hasimir
A Game Of Thrones - #1Stark #2Martell

Offline

#102 2017-02-28 16:20:59

OhMyGodcat
Pani Puszczalska
Skąd: Burdel
Dołączył: 2017-02-11
Liczba postów: 477
AndroidChrome 44.0.2403.133

Odp: [Archiwum] Prolog - the Last Bastion (tLB)

Ri'saad
Jedzie sobie tym traktem, zbiera co ładniejsze i niezwyklejsze zioła (po uprzednim sprawdzeniu że w pobliżu nie ma zagrożenia wszystkimi swymi zmysłami), próbując je jednak identyfikować i badać przed włożeniem do kieszeni, zrywając je przez rękawiczkę. Zioła są dobre, szczególnie te lecznicze. A nóż potem ktoś będzie umiał je rozpoznać...


Bardzo głęboki cytat który pokazuje jakim to ja jestem filozofem i dużo wiem o życiu oraz ukazujący moje zdolności szukania informacji w google.

Offline

#103 2017-02-28 16:57:47

Gods of Kobol
King of the Seven Kingdoms
Skąd: King's Landing
Dołączył: 2017-02-08
Liczba postów: 196
Windows 8.1Chrome 56.0.2924.87

Odp: [Archiwum] Prolog - the Last Bastion (tLB)

Elendil:
"Zadanie zostało wykonane... częściowo. Ale na tamto nie miałem wpływu. Niedługo opuszczę Eraston i udam się w kierunku Dartmoor. Czy jest tam coś ciekawego do zrobienia?"


Elendil from Hause Targaryen, the First of His Name, King of the Andals, the Rhoynar, and the First Men, Lord of the Seven Kingdoms, and Protector of the Realm, Master of Board Games.

Offline

#104 2017-02-28 22:41:54

Czarny Smok
Chwilowo Władca Wszechświata
Skąd: Wszechczas
Dołączył: 2017-02-05
Liczba postów: 638
AndroidChrome 38.0.2125.102

Odp: [Archiwum] Prolog - the Last Bastion (tLB)

Mateusz
Ri'saad zbierał sobie spokojnie roślinki przy trakcie, niedaleko Dartmoor. Wtem zawiał silny wiatr, który zwiał z drzewa dużą kupę liści. Kiedy Khajiit spojrzał po chwili na miejsce zakryte przed chwilą przez liście, stała tam wysoka postać w czarnym jak coś bardzo czarnego płaszczu i kapturze, kryjącym mu twarz. Spojrzał na Ri'saada i wytrącił mu z ręki jedno z ziół.
- Uważaj, to mięta złośliwa, silnie trująca. A teraz do rzeczy: czego szukasz w Dartmoorze? Nie wpuszczam tu byle kogo.
Paweł
- W porządku, wybaczę ci to niepowodzenie. Ale nagrody nie dostaniesz. A co do Dartmoor... Radziłbym ci tam nie jechać, ale gdybyś był przypadkiem w Tinnegol, znajdź tam elfa imieniem Ethir. Powiedz że ja cię przysyłam, a dostaniesz pergamin, który mi przyniesiesz. Oczywiście pos warunkiem że się tam udasz. No to powodzenia.


Lesser Evil - Mistrz Gry
War of Shadows - Hasimir
A Game Of Thrones - #1Stark #2Martell

Offline

#105 2017-02-28 22:46:31

OhMyGodcat
Pani Puszczalska
Skąd: Burdel
Dołączył: 2017-02-11
Liczba postów: 477
AndroidChrome 44.0.2403.133

Odp: [Archiwum] Prolog - the Last Bastion (tLB)

Ri'saad
"Za radę z ziołami wielkie dzięki (pozytywne), a w Dartmoorze szukam, poza chęcią poznawania świata, włącznie z tymi najciemniejszymi zakamarkami, pewnego człowieka, którego chciałbym poznać, o którym wiem, że się tutaj znajduje"


Bardzo głęboki cytat który pokazuje jakim to ja jestem filozofem i dużo wiem o życiu oraz ukazujący moje zdolności szukania informacji w google.

Offline

#106 2017-02-28 23:23:23

Nie Czaha
Mistrz Gry
Dołączył: 2017-02-09
Liczba postów: 352
AndroidChrome 56.0.2924.87

Odp: [Archiwum] Prolog - the Last Bastion (tLB)

Caryll:
Podchodzę do ołtarzyka i staję przed misami. Po krótkim namyśle zwracam się w stronę naczynia z złocistym, lśniącym płynem i wyciągam swój zestaw alchemiczny. Próbuję przeanalizować substancję, a potem destyluję ją. Potem znowu sprawdzam skład cieczy. Mówię pod nosem "Czas łamać schematy" i wlewam przedestylowany płyn do drugiej misy, tej z brudną wodą. Chowam zestaw alchemiczny i mówię:
"Naczynie zostało opróżnione"


I collect my story
Under the fragmented skies
Traveling through my wasteland
Praying for the rain to come

Offline

#107 2017-02-28 23:32:36

Czarny Smok
Chwilowo Władca Wszechświata
Skąd: Wszechczas
Dołączył: 2017-02-05
Liczba postów: 638
AndroidChrome 38.0.2125.102

Odp: [Archiwum] Prolog - the Last Bastion (tLB)

Mateusz
- Dobra, wyjaśnij coś więcej i niby dlaczego miałbym cię wpuścić do puszczy?
Czacha
Kiedy Caryll próbował wyjąć zestaw alchemiczny, odeepchnęła go magiczna bariera.
- Nie wykiwasz mnie. Dwie nowe zasady - podchodzisz sam, bez żadnego sprzętu alchemicznego lub jakiegokolwiek innego i podchodzisz tylko do jednej z mis.


Lesser Evil - Mistrz Gry
War of Shadows - Hasimir
A Game Of Thrones - #1Stark #2Martell

Offline

#108 2017-02-28 23:42:10

OhMyGodcat
Pani Puszczalska
Skąd: Burdel
Dołączył: 2017-02-11
Liczba postów: 477
AndroidChrome 44.0.2403.133

Odp: [Archiwum] Prolog - the Last Bastion (tLB)

Ri'saad
"No, na pierwsze pytanie, to ten gość zwiał z przesyłką, którą mam odzyskać. A na drugie pytanie - czemu nie? Co ci szkodzi mnie wpuścić?"


Bardzo głęboki cytat który pokazuje jakim to ja jestem filozofem i dużo wiem o życiu oraz ukazujący moje zdolności szukania informacji w google.

Offline

#109 2017-02-28 23:46:18

Nie Czaha
Mistrz Gry
Dołączył: 2017-02-09
Liczba postów: 352
AndroidChrome 56.0.2924.87

Odp: [Archiwum] Prolog - the Last Bastion (tLB)

Caryll:
"Dobrze więc. Cóż to za honor tworzyć zasady podczas gry. Na te dwie jednak się to zgodzę."
Następnie odchodzę od mis, zastanawiam się chwilę, a poten tworzę magią kulę ognia zawieszoną ponad misą z brudem, tak żeby ciecz szybko odparowała.


I collect my story
Under the fragmented skies
Traveling through my wasteland
Praying for the rain to come

Offline

#110 2017-03-01 07:51:52

Czarny Smok
Chwilowo Władca Wszechświata
Skąd: Wszechczas
Dołączył: 2017-02-05
Liczba postów: 638
AndroidChrome 38.0.2125.102

Odp: [Archiwum] Prolog - the Last Bastion (tLB)

Czacha
Caryllowi udało się stworzyć kulę ognia, która uderzyła w misę. Woda jedynie się zapaliła fioletowym płomieniem i zgasła.
- Ty gnojku! Myślisz że mnie oszukasz?
Dopiero teraz Caryll zauważył czerwoną świecę między dwoma misami.
- Zaraz cię zabiję!
Świeca się zapaliła.
- Hmm... Masz szczęście, mojego Pana urzekła twoja próba. Pewnie dlatego, że kocha magię Chaosu. Chce żebym przepu$cił cię dalej.
Wóz ruszył w drogę. Wędrowali jakieś trzy kwadranse, gdy drogę zagrodziła im eteryczna postać stworzona z samego powietrza. Tryskało od niej mocą magiczną. Był dżinem.
- Witajcie przybysze. Mam dla was propozycję. Jeśli jeden z was odda mi swe życie, to hmm... będziecie mogli wymyśleć trzy życzenia. Umowa stoi?
Mateusz
- Mówisz o takich trzech na wozie? Dobra, w takim razie możesz przejść.
Ri'saad wszedł do puszczy. Po godzinie drogi dotarł do pewnej kapliczki. Stały przed nią dwie misy i świeca. Jedna misa była pełna brudnej, mętnej substancji a druga złocistego nektaru.
Na trakcie przed sobą zobaczył sunący wóz. Już chciał ruszyć w pogoń, gdy drogę zagrodził mu pewien mężczyzna.
- Obie misy są zaklęte, aby płyny w nich wyglądały inaczej niż zazwyczaj. Jedna jest pełna krystalicznej wody, druga silnej trucizny. Przepuszczę cię, gdy opróżnisz jedną z nich
Ale masz to zrobić prosto - podchodzisz do jednej z nich, po czym ją opróżnich bez żadnych sztuczek.


Lesser Evil - Mistrz Gry
War of Shadows - Hasimir
A Game Of Thrones - #1Stark #2Martell

Offline

#111 2017-03-01 08:07:52

OhMyGodcat
Pani Puszczalska
Skąd: Burdel
Dołączył: 2017-02-11
Liczba postów: 477
AndroidChrome 44.0.2403.133

Odp: [Archiwum] Prolog - the Last Bastion (tLB)

Ri'saad
Po usłyszeniu zagadki, Ri'saad przypomniał sobie dzieciństwo, a właściwie kolegę Minga, który spamił mu nieśmiesznymi żartami i wkurzającymi zagadkami na myślenie. Po raz pierwszy jego kolega mu się przydał. Podszedł więc do miski z mętną cieczą, podniósł miskę, i przechylił ją tak, by ciecz wylała się na ziemię. Cała ciecz, na ziemię. Na nic innego. Tak jak wylewa się wodę po praniu do bidetu.

Ostatnio edytowany przez OhMyGodcat (2017-03-01 08:14:13)


Bardzo głęboki cytat który pokazuje jakim to ja jestem filozofem i dużo wiem o życiu oraz ukazujący moje zdolności szukania informacji w google.

Offline

#112 2017-03-01 08:28:37

Nie Czaha
Mistrz Gry
Dołączył: 2017-02-09
Liczba postów: 352
AndroidChrome 56.0.2924.87

Odp: [Archiwum] Prolog - the Last Bastion (tLB)

Caryll:
"Dziękuję za hojną ofertę, ale jestem zmuszony ją odrzucić. Życie jest zbyt dużą ceną za wymyślenie sobie trzech życzeń, a o ich spełnianiu nic nie mówiłeś"
Kontynuujemy drogę.


I collect my story
Under the fragmented skies
Traveling through my wasteland
Praying for the rain to come

Offline

#113 2017-03-01 16:03:11

Gods of Kobol
King of the Seven Kingdoms
Skąd: King's Landing
Dołączył: 2017-02-08
Liczba postów: 196
Windows 8.1Chrome 56.0.2924.87

Odp: [Archiwum] Prolog - the Last Bastion (tLB)

Elendil:
Udaję się do karczmy o której wspomniał prefekt przy okazji wypytując przechodniów o posłańca. Jak nie wydarzy się nic ciekawego to po zebraniu informacji wyruszę do Dartmoor.


Elendil from Hause Targaryen, the First of His Name, King of the Andals, the Rhoynar, and the First Men, Lord of the Seven Kingdoms, and Protector of the Realm, Master of Board Games.

Offline

#114 2017-03-01 16:33:18

Czarny Smok
Chwilowo Władca Wszechświata
Skąd: Wszechczas
Dołączył: 2017-02-05
Liczba postów: 638
AndroidChrome 38.0.2125.102

Odp: [Archiwum] Prolog - the Last Bastion (tLB)

Mateusz
- Hmm, rozwiązałeś zadanie poprawnie. Możesz przejść.
Po krótkim fragmencie drogi, Ri'saad dotarł do eterycznej postaci, zbudowanej z wirującego powietrza i czystej energii magicznej, która z niego emanowała. Był dżinem.
- Dobrze, mam dla ciebie propozycję. W zamian za wszystkie sztylety, które masz przy sobie, spełnię jedno twoje życzenie.
Michał
- Yyy, no dobra, jak sobie chcesz.
Po kolejnej godzinie drogi, Caryll dotarł do sporej, żelaznej bramy. Miała w sobie parę drzwi. Przed każdymi stał strażnik w purpurowo-żelaznej zbroi. Do Carylla podszedł trzeci mężczyzna w tym samym płaszczu, którego widział przy wejściu do puszczy.
- Za jednymi drzwiami jest przejście dalej, a za drugimi zły potwór, który was zabiję, jeśli tam przejdziecie. Jeden z strażników (nie wiesz który) zawsze mówi prawdę, a drugi jest idiotą i miał zawsze kłamać, ale zamiast tego mówi albo prawdę albo fałsz. Możesz zadać jedno pytanie jednemu z nich. Powodzenia. - i zniknął.
Paweł
Na odchodnym, ambasador powiedział do Elendila:
- Weź ze stajni mojego konia, pozwoli ci szybciej dojechać do celu. Ale... do Dartmoor nie wjedzie, boi się. Wróci wtedy sam do miasta.
---
Elendil siedział w tawernie, jedząc pyszne roślinki i zajadając je chlebem krasnoludów. Rozmawiał akurat z barmanem, który widział tu parę dni temu uciekiniera.
- Dołączył do niego krasnal, z górskich klanów. Znam gościa, tworzy całkiem niezłe runy. No i chcieli jechać do Tinnegol albo Srebrnych Miast.
---
Elf dotarł do skraju puszczy Dartmoor. Jedyne co tu znalazł to leżącą na ziemi skrawek pergaminu z napisem "Poszliśmy eskortować przybyszy. Będziemy tu jutro." Wzruszył ramionami i poszedł dalej. Dokładnie wtedy odbiegł od niego hiper-szybki koń ambasadora. Po godzinie dotarł do kapliczki, przed którą stały dwie misy i świeca. Jedna misa była pełna brudnej, mętnej substancji a druga złocistego nektaru.
Był tam też zamaskowany mężczyzna, silnej postury.
- Obie misy są zaklęte, aby płyny w nich wyglądały inaczej niż zazwyczaj. Jedna jest pełna krystalicznej wody, druga silnej trucizny. Przepuszczę cię, gdy wypijesz zawartość jednej z nich. I bez sztuczek, jak ci palanci co tu byli z godzinę temu.


Lesser Evil - Mistrz Gry
War of Shadows - Hasimir
A Game Of Thrones - #1Stark #2Martell

Offline

#115 2017-03-01 16:40:50

OhMyGodcat
Pani Puszczalska
Skąd: Burdel
Dołączył: 2017-02-11
Liczba postów: 477
AndroidChrome 44.0.2403.133

Odp: [Archiwum] Prolog - the Last Bastion (tLB)

Ri'saad
"Yyy, nie. Za bardzo przywiązałem się do Mesy, Mesity, Stefana i Lampary"


Bardzo głęboki cytat który pokazuje jakim to ja jestem filozofem i dużo wiem o życiu oraz ukazujący moje zdolności szukania informacji w google.

Offline

#116 2017-03-01 16:58:22

Nie Czaha
Mistrz Gry
Dołączył: 2017-02-09
Liczba postów: 352
WindowsChrome 56.0.2924.87

Odp: [Archiwum] Prolog - the Last Bastion (tLB)

Caryll:
"Dobrze, pomyślmy..."
Podchodzę do lewych drzwi i je otwieram. Jeśli jest za nimi potwór to odchodzę od drzwi, bo zabije mnie JEŚLI PRZEJDĘ. Otwieram też prawe. Upewniam się że obie pary drzwi prowadzą do innych miejsc, a potem przechodzę przez te drzwi, które nie mają za nimi potworka


I collect my story
Under the fragmented skies
Traveling through my wasteland
Praying for the rain to come

Offline

#117 2017-03-01 17:05:07

Gods of Kobol
King of the Seven Kingdoms
Skąd: King's Landing
Dołączył: 2017-02-08
Liczba postów: 196
Windows 8.1Chrome 56.0.2924.87

Odp: [Archiwum] Prolog - the Last Bastion (tLB)

Elendil:
"Skoro misy są zaklęte to poza nimi ciecze powinny wyglądać normalnie.." Pomyślał Elendil. W związku w tym wyjął kubek i jakieś inne naczynie które miał (bez nich ciężko jest sobie coś ugotować...), nabrał wody i porównał jedną do drugiej...


Elendil from Hause Targaryen, the First of His Name, King of the Andals, the Rhoynar, and the First Men, Lord of the Seven Kingdoms, and Protector of the Realm, Master of Board Games.

Offline

#118 2017-03-01 17:31:34

Czarny Smok
Chwilowo Władca Wszechświata
Skąd: Wszechczas
Dołączył: 2017-02-05
Liczba postów: 638
AndroidChrome 38.0.2125.102

Odp: [Archiwum] Prolog - the Last Bastion (tLB)

Czacha
Caryll otworzył lewe drzwi i zobaczył... nic. Jakby były zaklęte, żeby pokazywały to co za nimi tym, którzy je przekroczą.
Pablo
Po przelaniu płynów do kubka jeden okazał się być zwykłą wodą, a drugi okazał się parującą czerwoną mazią. Elendil wypił wodę.
- Ech... Dobra, możesz przejść.
Mateusz i Paweł
Po tym, gdy Ri'saad odpowiedział dżinowi, przybiegł do niego znajomy elf, Elendil. Zawiedziony dżin zwrócił się do przybysza.
- Może ty chciałbyś oddać mi swój łuk, abym spełnił twe jedno życzenie. A ty - odezwał się do Khajiita. - idź już, jeśli chcesz.


Lesser Evil - Mistrz Gry
War of Shadows - Hasimir
A Game Of Thrones - #1Stark #2Martell

Offline

#119 2017-03-01 17:32:49

OhMyGodcat
Pani Puszczalska
Skąd: Burdel
Dołączył: 2017-02-11
Liczba postów: 477
WindowsFirefox 51.0

Odp: [Archiwum] Prolog - the Last Bastion (tLB)

Ri'saad
Czekam na Elendila, a potem biegnę z nim dalej pytając się jednocześnie co tutaj robi itp.


Bardzo głęboki cytat który pokazuje jakim to ja jestem filozofem i dużo wiem o życiu oraz ukazujący moje zdolności szukania informacji w google.

Offline

#120 2017-03-01 18:17:44

Nie Czaha
Mistrz Gry
Dołączył: 2017-02-09
Liczba postów: 352
WindowsChrome 56.0.2924.87

Odp: [Archiwum] Prolog - the Last Bastion (tLB)

Caryll:
Każę Saphorowi obwąchać lewe i prawe drzwi żeby wyczuł potwora (BEZ WCHODZENIA DO ŚRODKA).


I collect my story
Under the fragmented skies
Traveling through my wasteland
Praying for the rain to come

Offline

#121 2017-03-01 20:03:08

Gods of Kobol
King of the Seven Kingdoms
Skąd: King's Landing
Dołączył: 2017-02-08
Liczba postów: 196
Windows 8.1Chrome 56.0.2924.87

Odp: [Archiwum] Prolog - the Last Bastion (tLB)

Elendil:
"Chyba jest w tym jakiś haczyk. Bo jeśli nie ma ograniczeń to chcę, żebyś oddał mi mój łuk i przy okazji znacznie go ulepszył". Jeśli coś takiego nie ujdzie to odmawiam. Po tym (jeśli nie zostanę wtrącony do żadnego międzywymiarowego lochu itp.) idę do Ri'saada i mówię mu: "Dowiedziałem się że ktoś jeszcze wszedł do lasu ale nie spodziewałem się że to znowu Ty. Pewnie (o dziwo) mamy znowu to samo zadanie..."


Elendil from Hause Targaryen, the First of His Name, King of the Andals, the Rhoynar, and the First Men, Lord of the Seven Kingdoms, and Protector of the Realm, Master of Board Games.

Offline

#122 2017-03-01 20:09:05

OhMyGodcat
Pani Puszczalska
Skąd: Burdel
Dołączył: 2017-02-11
Liczba postów: 477
AndroidChrome 44.0.2403.133

Odp: [Archiwum] Prolog - the Last Bastion (tLB)

Ri'saad
"Znajdź posłańca, odzyskaj przesyłkę. Prosto. Tyle że mi misję zlecił boss Mrocznej Wizji, choć serio nie mam zamiaru mu tego dawać. Wiesz, niepotrzebne spięcia w mieście i wogóle. Chociaż wtedy będę musiał uważać, bo groził mi "odcięciem łapek" [dblpt](. W sumie, nie wiem nawet czy chce mi się to kraść. Nawet jak mi się to uda, to tego kryształu raczej nie zdobędę dla siebie, z tą cała Mroczną Wizją i wogóle. Trzeba by ich jakoś zneutralizować..."

Ostatnio edytowany przez OhMyGodcat (2017-03-01 20:12:46)


Bardzo głęboki cytat który pokazuje jakim to ja jestem filozofem i dużo wiem o życiu oraz ukazujący moje zdolności szukania informacji w google.

Offline

#123 2017-03-01 20:09:50

Czarny Smok
Chwilowo Władca Wszechświata
Skąd: Wszechczas
Dołączył: 2017-02-05
Liczba postów: 638
AndroidChrome 38.0.2125.102

Odp: [Archiwum] Prolog - the Last Bastion (tLB)

Czacha
Sophar obwąchał obie pary drzwi i nic nie wyczuł. Caryll mógł z tego wyciągnąć następujący wniosek - drzwi są zaklęte aby chronić przed JAKĄKOLWIEK możliwością dowiedzenia się, bez pytania strażników, które dokąd prowadzą, bez ich przekraczania.


Lesser Evil - Mistrz Gry
War of Shadows - Hasimir
A Game Of Thrones - #1Stark #2Martell

Offline

#124 2017-03-01 20:37:52

Gods of Kobol
King of the Seven Kingdoms
Skąd: King's Landing
Dołączył: 2017-02-08
Liczba postów: 196
Windows 8.1Chrome 56.0.2924.87

Odp: [Archiwum] Prolog - the Last Bastion (tLB)

Elendil:
"Skoro tak to może najpierw ich znajdźmy i zobaczmy jak wygląda ich sytuacja. Oczywiście bez zwracania na siebie niepotrzebnej uwagi."


Elendil from Hause Targaryen, the First of His Name, King of the Andals, the Rhoynar, and the First Men, Lord of the Seven Kingdoms, and Protector of the Realm, Master of Board Games.

Offline

#125 2017-03-01 20:38:58

OhMyGodcat
Pani Puszczalska
Skąd: Burdel
Dołączył: 2017-02-11
Liczba postów: 477
AndroidChrome 44.0.2403.133

Odp: [Archiwum] Prolog - the Last Bastion (tLB)

Ri'saad
"KK Eli, dobry plan. Postaraj się jednak tym razem nie złamać ręki  [dblpt]madrala[dblpt]"


Bardzo głęboki cytat który pokazuje jakim to ja jestem filozofem i dużo wiem o życiu oraz ukazujący moje zdolności szukania informacji w google.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
moon-rpg - lubiekakao - ses - testnintendo - wolfcitymiasto